Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

cilie 


Oblíbená alba

Alba, která má cilie v oblíbených

reklama

Hodinky  15 | wwendy53
51 fotek, leden 2003 až březen 2018, 60 zobrazení, 107 komentářů
36 fotek, minulou neděli, 118 zobrazení, 183 komentářů | příroda
vodopády, které jsem navštívil se nalézají na českolipsku v západní části ralské pahorkatiny v těsné blízkosti hranic s českým středohořím. asi nejznámějšími jsou vodopády kolenského potoka, které jsou ale z velké části ukryty v nepřístupné soutěsce. ostatní vodopády jsou málo známé a většinou spatně přístupné...
75 fotek, ve středu, 46 zobrazení, 89 komentářů | krajina, příroda
Vráž u Berouna - Svatý Jan pod Skalou - Hostim - lom Alkazar - Srbsko - Bubovické vodopády - Karlštejn (17 km)

Původně jsem jen chtěla na půl dne vypadnout ze situace, kdy v celé ulici vypnuli elektřinu a já nemohla ani pracovat ani si zatopit. Ale pak jsem trasu nastavovala a ještě nastavovala - a nakonec z toho byl docela pěkný výlet. Čekala mě dvě pěkná překvapení - to první bylo, že se už i mezi sněhem klubou kvetoucí podléšky, a tomu druhému porozumí ti, kdo znají Srbsko a už tu alespoň pár měsíců nebyli.

Převážná část výletu vedla národní přírodní rezervací Karlštejn v CHKO Český kras. To je velice hezký kraj, převážně lesnaté území s výrazně členitým povrchem utvářeným údolími potoků Budňanského, Bubovického a Loděnického. Rezervace má velký geologický význam, který reprezentují geologické profily, přírodní nebo lomové, dále podzemní i povrchové krasové jevy. Obrovskou biotopovou rozmanitost zde podmiňuje samotná členitost povrchu i vápencové podloží. Stala se útočištěm mnoha chráněných rostlin, živočichů i hub.

Mapka pro orientaci: https://mapy.cz/s/2uejn
47 fotek, tento týden, 38 zobrazení, 114 komentářů | příroda, zvířata
27 fotek, tento týden, 100 zobrazení, 163 komentářů | příroda
z tohoto týdne
45 fotek, tento týden, 124 zobrazení, 200 komentářů | zvířata
V neděli 18. 3. (den po svátku sv. Patricka) jsem si vybrala svůj narozeninový dárek - focení v ZOO s Patrikem Staňkem. Zima byla jak v psírni, ale jinak jsem si to užila. Tak se podívejte, jestli mi byly jeho rady k co k čemu (:o)).
Album je součást článku Neděle v ZOO s Patrikem, který vyjde ve čtvrtek 22. 3. na Dedeníku http://www.dedenik.cz/2018/03/22/host-dedeniku-yga-nedele-v-zoo-s-patrikem/
100 fotek, říjen 2013, 245 zobrazení, 328 komentářů | cestování, krajina, příroda
Vzpomínkové album z příjemného pobytu v Desné, kde jsme si užili procházek a výletů v krásné podzimní přírodě.
26 fotek, v úterý, 32 zobrazení, 54 komentářů
Dnes 20.března v 17 hodin 16 minut začalo astronomické jaro. Jak ráda bych odhodila kabát, nazula podkolenky a vyrazila vstříc jaru. Jenže, v noci mrzne až praští a jarní kvítí si můžeme koupit jen v květinářství. Známá brněnská kašna na Obilním trhu opět zamrzla, což jsem nemohla nechat bez povšimnutí a pro jaro jsem si došla do obchodu.
7 fotek, v pondělí, 54 zobrazení, 22 komentářů
Raznici, branborova kase domaci, brusinky.
35 fotek, minulou neděli, 69 zobrazení, 19 komentářů
10 fotek, minulý týden, 95 zobrazení, 71 komentářů
výborný, jednoduchý zákusek
1 fotka, v úterý, 27 zobrazení, 18 komentářů
aktuální počasí v den jarní rovnodennosti....na balkoně (zastřešeném) ukazuje teploměr +1°C....(bude asi o 2-3°C méně)
41 fotek, minulý čtvrtek, 67 zobrazení, 108 komentářů | krajina, příroda
Dobříňský háj nedaleko Roudnice nad Labem je vyhlášen jako chráněné území - přírodní památka. V předjaří tu rozkvétají spousty sněženek a už jsem si nějak zvykla sem každý rok zavítat. Letos jsem se bála, že jejich květy pomrznou, ale nestalo se. Jen byl jejich porost řidší než v jiných letech.
60 fotek, minulou neděli, 74 zobrazení, 161 komentářů | doma, příroda, rodina-přátelé, vesnice, zvířata
:-) Příjemná procházka to byla. :-)
45 fotek, minulou sobotu, 40 zobrazení, 77 komentářů | města, události
Je 17.března a za pár dnů má prý přijít jaro. Já se ale probudila do bílého rána a jaro zatím nikde, tak jsem se ho vydala hledat. Kam jinam než do blízkého parku Lužánky. Žádné jaro ani tady nevidím, vše je takové šedivě smutné. Jen stromy se shlížejí ve studené vodě a kolem se občas mihnou běhající lidičky se startovními čísly. Třeba také nahánějí jaro. No dobře, nešla jsem hledat jaro ale podívat se na každoroční běh Lužánkami.
101 fotek, minulou sobotu, 48 zobrazení, 45 komentářů
Dnes nás Anička pozvala do Sedlnic na sněženky. V noci však napadl sníh a sněženky byly pod sněhem. Nás to však neodradilo, jdeme za každého počasí. Bylo sice mrazivo a kluzko, ale 8 zdatných turistek to zvládlo.
17.3.2018
33 fotek, minulou neděli, 35 zobrazení, 50 komentářů
Dneska jsme to na chaloupku vzali trošku oklikou, přes Budyni. Čekala jsem, že vodní hrad je opravdu na vodě, ale není. Zima byla hrozná. Nejsme už zvyklí.
29 fotek, letos v březnu, 117 zobrazení, 186 komentářů | cestování, dokumenty, krajina, lidé, zvířata
Že je Norsko krajinou hor a fjordů, nemusím nikomu zdůrazňovat… stejně jako to, že jsou s touto nádhernou skandinávskou zemí neodmyslitelně spjati Vikingové... anebo trollové, vůči lidem (ale i bohům) poněkud zlomyslné bytosti… V neposlední řadě si Norsko spojujeme také třeba s rybolovem a rybáři… V tomto albu jsem všechny zmíněné norské „ingredience“ zamíchala dohromady a tohle z nich uvařila :-)

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.